Dobřanské pekařství s.r.o.

O nás

Potraviny z regionu: Pečení chleba

Podívejte se, jak se peče pravý český chléb od regionálního pekaře.Historie a současnost firmy

Firma vznikla v roce 1991 za účasti Václava (otec) a Daniela (syn) Fonhausera v pronajatých prostorách pekárny PL Dobřany. Tam se provoz rozvíjel až do roku 1996. V tomto roce jsme zrekonstruovali objekt bývalého pekařství na Náměstí T.G.M. 156 v Dobřanech, kam se firma přestěhovala během podzimu roku 1996. V tomto roce přichází do rodinné firmy i další syn Robert Fonhauser.

Během dalších let v několika etapách je objekt dále rekonstruován až do dnešní podoby. Provoz je vybavován moderními technologiemi, rozvíjí se struktura výrobků od původních několika druhů až po současný stav, kdy firma zajišťuje veškerý pekařský a částečně i cukrářský sortiment.

V recepturách vycházíme ze zkušeností našich předků a snažíme se o používání co nejvíce přírodních, neupravovaných surovin a dodržovat co nejvyšší kvalitu a spolehlivý servis pro naše zákazníky.

Naši zákazníci jsou především menší a střední obchody v lokacích Plzeň, Stod, Přeštice a okolí. Během posledních let jsme byli vybráni jako lokální dodavatelé do sítí Delvita a Tesco Stores.

V roce 2004 se rodinná firma transformuje ze sdružení fyzických osob na Dobřanské pekařstství s.r.o. a pokračuje v duchu rodinné firmy Fonhauser a syn.

Naše prodejna Jedno z rozvážecích aut

V závěru chceme poděkovat všem, kteří přispěli a dále přispívají k dobré pověsti naší firmy - zaměstnancům bývalým i současným, našim dodavatelům i odběratelům a věříme, že budeme nadále poskytovat naše služby s věškerou možnou péčí o zákazníka.

Za Dobřanské pekařství s.r.o.

  • Václav Fonhauser (majitel)
  • Ing. Daniel Fonhauser (jednatel)
  • Robert Fonhauser (jednatel)