Dobřanské pekařství s.r.o.

Ohlasy spotřebitelů

Chutnají Vám naše produkty? Nebo jste naopak nebyli s něčím spokojeni? Napište nám pomocí následujícího formuláře co si myslíte o našich produktech. Nebo si jen přečtěte, co o nás říkají ostatní.

Napište nám

Napište nám, co si myslíte

Umíte výborné tvarohové koláčky a fantastický kulatý chléb..voňavý, lahodný, křupavá kůrčička.. a pozor další kompliment :-) ..tyhle jmenované přednosti mu vydržely celý víkend a věřím, že by vydržely i déle, kdyby jsme ho nesnědli;-) Chválíme poctivou práci;-)

Vložil K.Pluschková, 30. května 2017

Dobrý den, manžel mi dnes ze své služební cesty do Plzně přivezl Váš samožitný chléb. Je naprosto famózní!!! Nejlepší žitný chléb, jaký jsme kdy jedli. Bydlíme v Praze a nemáme rádi "klasické" chleby typu "šumava"... Často kupujeme v malých pekařstvích, netradiční druhy - např. ořechový, s různými semínky, apod. Žádný chleba mě ale dosud nenadchnul tak, jako ten Váš!!! Děkujeme za kvalitní a úžasně opravdový žitný chléb. Škoda, že nejste blíž... :-)

Vložil Kateřina z Prahy, 30. března 2017

Dobrý den, do Dobřan jsem se dostal náhodou (uzavřený nájezd od Litic na Klatovy...to vy?? :) a nelitoval jsem. Tak dobré chodské koláče se jen tak nepotkají, vím to, zkouším to všude možně a ten pecen! Výtečné!! Pro mne malý zázrak, jen těch sto kilometrů... Držte se, já vám palce držím!!

Vložil Arne Novák, 6. listopadu 2015

Dobrý den. Dobřanský pecen je skutečně poctivý chleba. Chutná celé rodině a musím ocenit i to, že vydrží krásně vláčný a voňavý celý víkend. I ostatní pečivo nám chutná. Doporučujeme všem. Díky, hezký den.

Vložil Ondřej Holý, 16. června 2015

Dobrý den, když chleba na víkend, tak jedině dobřansky pecen. Chutnají nám i Vaše bagety a koláče. Mohu jen doporučit. ... a na Americkou to mám kousek. Díky :-)

Vložil Lenka Gabrielová, 27. května 2015

Dobrý den, máte výborný chleba, nejvíce mi chutná dobřanský pecen, olivový a slunečnicový chléb. Mohu vás všem jedině doporučit!

Vložil Markéta Šlajerová, 27. května 2015

Zobrazit starší příspěvky

© Dobřanské pekařství s.r.o. 2020, všechna práva vyhrazena | Apple školení | účetní audit | nahoru