Dobřanské pekařství s.r.o.

Ohlasy spotřebitelů

Chutnají Vám naše produkty? Nebo jste naopak nebyli s něčím spokojeni? Napište nám pomocí následujícího formuláře co si myslíte o našich produktech. Nebo si jen přečtěte, co o nás říkají ostatní.

Napište nám

Napište nám, co si myslíte

Dobrý den. Dobřanský pecen je skutečně poctivý chleba. Chutná celé rodině a musím ocenit i to, že vydrží krásně vláčný a voňavý celý víkend. I ostatní pečivo nám chutná. Doporučujeme všem. Díky, hezký den.

Vložil Ondřej Holý, 16. června 2015

Dobrý den, když chleba na víkend, tak jedině dobřansky pecen. Chutnají nám i Vaše bagety a koláče. Mohu jen doporučit. ... a na Americkou to mám kousek. Díky :-)

Vložil Lenka Gabrielová, 27. května 2015

Dobrý den, máte výborný chleba, nejvíce mi chutná dobřanský pecen, olivový a slunečnicový chléb. Mohu vás všem jedině doporučit!

Vložil Markéta Šlajerová, 27. května 2015

Dobrý den, musím Vám udělit pochvalu za dobřanský pecen. Kdo ještě neochutnal, tak jen a jen doporučuji. Chleba je výborný. A nejen pecen, ale i olivový chleba a koláče. Jen tak dál :-).

Vložil Iveta Roučková, 25. května 2015

Dnes byly výborné bezlepkové rohlíky!

Vložil Lenka Šolcová, 21. května 2015

Dobrý den, prosím neuvažujete o rozšíření prodejen? Vaše bagety jsou naprosto dokonalé, domů je většinou ani nedoneseme:). Jen na Americkou to máme trochu z ruky. Děkuji a pěkný den! M. Šrámková

Vložil M. Šrámková, 15. října 2014

Zobrazit starší příspěvky

© Dobřanské pekařství s.r.o. 2019, všechna práva vyhrazena | Apple školení | účetní audit | nahoru